رئیس ستاد انتخابات استان زنجان از ثبت مشخصات بیش از ۷ هزار نفر از عوامل اجرایی در سامانه وزارت کشور خبر داد و گفت: نخستین رزمایش فرایند رای گیری درحوزه های انتخابیه استان زنجان برگزار شد.
کد خبر: ۱۱۵۲۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۸ 04 February 2024

به گزارش تابناک زنجان، ابوالفضل رفیعی، رئیس ستاد انتخابات استان زنجان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا روز برگزاری انتخابات، دو رزمایش دیگر در حوزه‌های انتخابیه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: ارزیابی زیر ساخت‌های فنی، عملکرد دستگاه‌های احراز هویت و سامانه‌های انتخاباتی و سنجش میزان آمادگی کاربران، از طریق شبیه‌سازی فرایند رأی‌گیری واقعی، شناخت نقاط قوت و ضعف و پیگیری برای رفع مشکلات و نارسایی‌ها از اهداف برگزاری این رزمایش بود.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان افزود: اولین رزمایش انتخابات در ۴۱ نقطه از حوزه‌های ۱۹ گانه انتخابیه اصلی و فرعی استان و با حضور ۴۰۰ نفر از عوامل اجرایی انتخابات، انجام شد.

وی با بیان اینکه ارزیابی عملکرد دستگاه‌های احراز هویت رای دهندگان در تمامی مناطقی که شعب ثابت و سیار خواهد بود، انجام شده است، گفت: ۴۷ دستگاه احراز هویت برای انجام عملیات مذکور و نیز آموزش عوامل اجرایی در اختیار استان زنجان است.

رفیعی از ثبت مشخصات عوامل اجرایی انتخابات در سامانه وزارت کشور نیز خبر داد و گفت: مشخصات بیش از ۷ هزار نفر از عوامل اجرایی در سامانه وزارت کشور ثبت شده که برگزاری انتخابات را در یازدهم اسفند عهده‌دار خواهند بود.

گفتنی است، ۷۷۲ شعبه اخذ رای برای حوزه‌های انتخابیه استان در نظر گرفته شده است.

برچسب ها: زنجان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار