مدیریت منابع آب و توسعه آبخیزداری امری ضروری است
استاندار زنجان تاکید کرد
استاندار زنجان منابع طبیعی و آبخیزداری و حفاظت از آن را یکی از نیازهای اساسی مردم در شهرها و روستاها دانست و اظهار کرد: با توجه به اینکه منابع طبیعی به عنوان میراثی گرانبها از گذشتگان به ما به ارث رسیده، لذا باید در حفاظت از آن تلاش کرد.
خوشبختانه تعامل خوبی بین دستگاه‌ها و خیرین وجود دارد
نماینده ولی فقیه در استان زنجان مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در استان زنجان خاطر نشان کرد: بر خود وظیفه می‌دانیم که در راستای ترویج فرهنگ مدرسه سازی فعالیت کنیم.
اعضای شورای شهر زنجان با ۶ رای "مسیح‌الله معصومی" را به عنوان شهردار زنجان انتخاب کردند.
امروز جمهوری اسلامی با عظمت در دنیا می‌درخشد
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان عنوان کرد
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه فرهنگ جهاد و شهادت رزمندگان در دوران دفاع مقدس از زیبایی بسیار زیادی برخوردار بوده است، افزود: ولایت مداری را باید از سیره شهدا و رزمندگان دنبال کرد و امروز همه باید برای حفظ این روحیه تلاش کنیم.
نیروی انتظامی با تأمین امنیت مردم، زمینه‌ساز تأمین آبروی نظام جمهوری اسلامی می‌شود
فرمانده معظم کل قوا تاکید کردند
حضرت آیت الله خامنه‌ای تأکید کردند: ما باید نیروی انتظامی در طراز جمهوری اسلامی و دولت اسلامی و یک جامعه اسلامی و قرآنی داشته باشیم و به توفیق الهی می توانیم به چنین هدفی برسیم. ایشان با تأکید بر لزومِ اقتدار همراه با محبت و صمیمت با مردم، گفتند: پایبندی به قانون و جرأت و دلیری برای اجرای بی ملاحظه آن، وظایف اصلی نیروی انتظامی است.
امسال 2 هزار نفر به تعداد محصلان زنجان اضافه می شود
رئیس ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد
رئیس ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان زنجان در مورد کتاب‌های درسی ابراز کرد: توزیع کتب درسی دوره اول و دوم متوسطه در کتابفروشی‌های معتبر آغاز شده و کتاب‌های دوره ابتدایی نیز به مناطق آموزش و پرورش تحویل داده شده است.
نمایندگان مجلس در کار شورای شهر زنجان دخالت نمی‌کنند
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: شهردار آینده زنجان چه بومی باشد چه غیر بومی، وظیفه داریم از وی و تصمیمات شورا حمایت کنیم.
شهرستان طارم   قطب زیتون  کشور
مدیرجهادکشاورزی شهرستان طارم مطرح کرد
پیش بینی می شود امسال ۳۰ هزارتن زیتون برداشت شود و ۸ هزارو۷۰۰ بهره بردار طارمی کاربرداشت زیتون را از نیمه شهریورماه در باغات شهرستان طارم آغاز کرده اند و تا نیمه آبان ادامه می یابد.
غدیرخم  روز اکمل دین اسلام
امام جمعه موقت زنجان مطرح کرد
امام جمعه موقت زنجان گفت: امروز باید جامعه را به سوی پیروی از ولایت فقیه و منویات مقام معظم رهبری، معنویت، پاکدامنی، تقوا، حجاب، گذشت و انفاق رهنمون کرد.
کل بودجه عمرانی شهرداری 100 میلیارد تومان است
عضو شورای شهر زنجان مطرح کرد
عضو شورای شهر زنجان با تشویق مسئولان برای جذب سرمایه‌گذار گفت: همه با هم باید تلاش کنیم تا مشارکت مردمی را بالا ببریم و سرمایه‌گذاران را به داخل شهر زنجان هدایت کنیم.
صفحه  از ۱۴۴