نقش موثر فضای مجاری در تغییر روند فرهنگ جامعه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان مطرح کرد
در استان زنجان در زمینه استفاده از فضای مجازی و تولید محتوا گام‌های اساسی برداشته شده و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به دنبال توسعه این برنامه‌ها است.
به مناسبت عید غدیرخم جشن شادیانه برگزار می‌شود
مدیرکل اوقاف استان زنجان خبر داد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان اقامه نماز عید قربان و قرائت دعای عرفه را از مهمترین برنامه‌های اجرایی اداره اوقاف عنوان کرد و افزود: جشن‌های مختلفی در این دهه به ویژه در شب سالروز ولادت امام هادی(ع) برگزار می‌شود.
از مساجد برتر استان و روحانیون تجلیل می‌شود
معاون اوقاف استان زنجان خبر داد
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان زنجان در مورد ساخت مسجد جدید در شهرک‌های اقماری زنجان عنوان کرد: ساخت مسجد جدیدی در دستور کار قرار ندارد و تنها مساجدی که ساخته شده‌اند، تکمیل می‌شوند.
بیش از ۵۰ درصد  فرش دستباف «بیدگینه» صادر می شود
رئیس اداره فرش استان زنجان مطرح کرد
رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: فرش استان زنجان به کشورهای خلیج‌فارس، آلمان، کانادا، روسیه، لبنان، ایتالیا و آمریکا صادر می شود و کیفیت فرش دستباف استان بسیار خوب است.
بازگشایی مسیر زیارت عتبات عالیات به برکت خون شهدا
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان مطرح کرد
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان گفت:ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان در راستای عمل به وظایف خود با ارگان‌های اصلی نظام هماهنگی دارد.
امر به معروف و نهی از منکر تکلیف شرعی و ضرورتی انقلابی است
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان مطرح کرد
باید آمران به معروف و ناهیان از منکر باید با شناخت صحیح و دقیق صحنه و اتخاذ روش‌های کاربردی و موثر توطئه‌های فرهنگی و اجتماعی دشمن را خنثی کند.
افتتاح دفتر آیت‌الله جوادی آملی در زنجان
با حضور حجت‌الاسلام سعید جوادی آملی صورت گرفت
دفتر آیت‌الله جوادی آملی در کوچه فخیم‌الدوله افتتاح شده است و دفتر از ساعت 7:30 صبح تا ساعت 15 آماده پاسخگویی به مردم است.
آثار تاریخی باید به شکل مدام مرمت شوند
مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان تاکید کرد
مرمت آثار باستانی از سال 95 آغاز شده و تا آخر شهریور 96 فرصت باقی است تا مرمت‌ها به اتمام برسد و خوشبختانه برخی آثار تاریخی به اتمام رسیده است.
باید برکات وقف در جامعه به خوبی تبیین شود
رئیس حوزه‌های علمیه استان زنجان مطرح کرد
رئیس حوزه‌های علمیه استان زنجان با اشاره به اینکه باید موانع تحقق وقف شناسایی و رفع شود، بیان کرد: جاری بودن منافع وقف در جامعه به رغبت بیشتر آنها به این فریضه دینی منتهی شده و آثار و برکات بسیاری خواهد داشت.
کارگاه پیوست نگاری فرهنگی در زنجان برگزار خواهد شد
مسؤول بسیج اساتید استان زنجان خبر داد
مسؤول بسیج اساتید استان زنجان گفت : این کارگاه از تاریخ 14 تا 18 مردادماه سال‌جاری در زنجان برگزار خواهد شد.
صفحه  از ۳۶