دشمنان همواره به دنبال ایجاد فتنه در منطقه و ایران بوده‌اند
فرمانده سپاه استان زنجان مطرح کرد
دشمنان همواره به دنبال ایجاد فتنه و حادثه تروریستی در منطقه و ایران بوده‌اند خاطرنشان کرد: حادثه تروریستی مجلس نمونه‌ای از فتنه شوم دشمنان بود ولی قدرت موشکی سپاه و فرمانبرداری به موقع سربازان ولایت پاسخ کوبنده‌ای برای اربابان داعش داد.
دولت دوازدهم باید نمادی عینی از ۱۱ دولت پیشین باشد
امام جمعه ابهر عنوان کرد
امام جمعه ابهر تصریح کرد: مدیریت جهادی باید در دستور کار قرار گیرد و باید برای توسعه همه جانبه کشور تلاش کرد.
قدرت نیروهای مسلح موجب اقتدار کشور شده است
امام جمعه موقت زنجان مطرح کرد
امام جمعه موقت زنجان با بیان اینکه قدرت عمل سپاه، ارتش و نیروی انتظامی موجب امنیت در کشور شده است، بیان داشت: اگر نیروهای نظامی نباشند، دشمنان به راحتی می‌توانند هر خاکی را تسخیر کنند.
سرپرست شهرداری زنجان معرفی شد
در جلسه اعضای پنجمین دوره شورای شهر زنجان
با تشکیل جلسه اعضای پنجمین دوره شورای شهر زنجان، تصمیم‌ بر معرفی سرپرست نهایی شد و طبق تصمیم اعضای شورا علی محمدی به عنوان سرپرست شهرداری زنجان معرفی شد.
احمد نصیری سکان هدایت شورای شهر زنجان را به دست گرفت
در مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زنجان صورت گرفت
مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زنجان با حضور فرماندار و جمعی از مدیران شهری و قرائت سوگندنامه اعضای شورای شهر پنجم برگزار شد.
وزرا و مسئولان کشور در عین صمیمیت با ملت در برابر دشمنان انقلاب با صلابت بیاستند
امام جمعه موقت زنجان تاکید کرد
لازم است دولتمردان به این نکات توجه داشته باشند، گفت: پرداختن به مشکلات مردم، پرداختن به مسائل داخلی، معیشت و اقتصاد، تعامل گسترده با دنیا، صلابت در برابر سلطه طلب؛ سه مطلب مهم عنوان شده از سوی مقام معظم رهبری است که باید دولت در طول چهار سال مسوولیت باید بدان توجه داشته باشد.
آزادگان راضى‏ ترین انسان ها به قضاى الهى بودند
امام جمعه ابهر مطرح کرد
روز ۲۶ مرداد سال ۱۳۶۹، میهن اسلامى شاهد حضور آزادگان سرافرازى بود که پس از سال‏ها اسارت در زندان‏ها و اسارت‌گاه‌هاى مخوف رژیم بعث عراق، قدم به خاک پاک میهن اسلامى خود گذاشتند.
تلاش بی‌نتیجه آمریکا برای منزوی کردن ایران
امام جمعه زنجان مطرح کرد
امام جمعه زنجان با بیان اینکه آمریکا در این مدت دست از دشمنی با ایران برنداشته است و فقط لحن گفته‌هایش را تغییر داده است، اضافه کرد: حضور چشمگیر سران کشورهای مختلف در مراسم تحلیف ریاست جمهوری نشان داد که تلاش آمریکا برای منزوی کردن ایران بی‌نتیجه بوده است.
هشت سال گذشت تا دولت به ایستگاه انقلاب اقتصادی رسید
موضوع انقلاب اقتصادی اولین بار توسط محسن رضایی در انتخابات سال 88 مطرح شد. وی که در آن زمان به عنوان یکی از چهار کاندیدای ریاست جمهوری پا به عرصه رقابت گذاشته بود ایدۀ اصلی خود برای اداره کشور را "انقلاب اقتصادی، تحول فرهنگی و اصلاح سیاسی" عنوان نمود.
علاج مشکلات کشور، پیمودن راه اقتصاد مقاومتی است
امام جمعه قیدار مطرح کرد
آنچه در شرایط سخت کنونی ضرورت آن در جامعه بیش از پیش احساس می شود، پرداختن به مقوله کارآفرینی است.
صفحه  از ۳۷