باید بر اساس طرح آمایش ملی و اصول هدفدار حرکت کرد
رئیس مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان مطرح کرد
طهماسبی خاطر نشان کرد: شاهد آن‌هستیم که در استان بسیاری از بخش‌های اقتصادی با یکدیگر ارتباط خوبی ندارند و همین موضوع سبب می‌شود که محصولات تولید شده در استان و در استان‌های دیگر فرآوری می شود.
امسال ۴۱ مرکز خرید گندم در استان زنجان فعال است
مدیر عامل غله و خدمات بازرگانی زنجان مطرح کرد
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: تاکنون ۱۰۳ میلیارد تومان معادل بیش از ۵۰ درصد از مطالبات گندمکاران زنجانی پرداخت شده و مابقی هم به زودی پرداخت می شود.
رشد 600 درصدی صادرات در بخش کشاورزی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه 86.77 درصد از مجموع صادرات استان زنجان در سال‎جاری متعلق به فرآورده‎های صنعتی است، تصریح کرد: از نظر وزنی هم بیش از 83 درصد از صادرات استان به این بخش تعلق دارد.
باید در مسیر توسعه صادرات در زنجان برنامه‌ریزی کنیم
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان مطرح کرد
نیک سرشت گفت: با توجه به فرصت‌های ایجاد شده در گمرک استان زنجان، ضروری است واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی، صادرات خود را از مبادی گمرک زنجان انجام دهند تا شهروندان زنجانی از خروجی این اقدام منتفع شوند.
استان زنجان در رتبه دوم قابلیت صادراتی ایستاده است
معاون استاندار زنجان عنوان کرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان با بیان اینکه وزارت صنعت 129 واحد تولیدی را در استان شناسایی کرده است که قابلیت صادرات دارد، گفت: طبق اعلام وزارتخانه استان زنجان به همراه استان آذربایجان شرقی در رتبه دوم قابلیت صادراتی ایستاده است و این یک خبر خوب برای زنجانی‌ها است.
۲۰ معدن استان از تسهیلات طرح رونق اقتصادی بهره‌مند می شوند
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد
بر اساس پیش‌بینی‌ها ظرفیت‌های قابل بهره‌برداری در استان زنجان در حوزه سنگ آهن تا پایان سال‌جاری بالغ بر 800 هزار تن است.
امسال میزان گندم استان کاهش یافته است
رئیس جهاد کشاورزی استان زنجان خبر داد
کشاورزانی که تا 17 تیرماه گندم خود را تحویل داده‌اند 50 درصد مبلغ گندم به حساب آنان واریز شده است
سهم اشتغال شهرستان ابهر در حوزه کشاورزی 29 درصد است
فرماندار ابهر مطرح کرد
فرماندار ابهر با اشاره به 252 واحد صنعتی بزرگ، متوسط و کوچک موجود در شهرستان ابهر گفت: سهم اشتغال شهرستان ابهر در حوزه صنعت 31 درصد، در حوزه کشاورزی 29 درصد و در حوزه خدمات 40 درصد است.
مراکز خرید گندم با ظرفیت ۳۰۰ هزار تن آماده خرید گندم
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان خبر داد
هم اکنون استان زنجان ۲۲۰ هزارتن ذخیره گندم مازاد داردو امسال پیش بینی ما ۲۱۰ هزار تن است و در مجموع ۴۳۰ هزار تن می شود و کل مصرف استان زنجان ۱۰۰ هزار تن است و ۱۳۰ هزار تن مازاد داریم.
انتظار می‎رود دولت همه توان خود را برای تولیدات صادرات محور بگذارد
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
وقف‎چی با تاکید بر اینکه بسیاری از سرمایه‎گذاران به دلیل علاقه‎ای که به کشور و استان خود دارند، ترجیح می‎دهند برای توسعه منطقه خود گام بردارند، ادامه داد: دولت باید از این سرمایه‎گذاران حمایت کند.
صفحه  از ۵۱