مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان زنجان:
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: در استان زنجان در ماه بیش از ۹۵ میلیارد تومان بابت خدمت رسانی درمانی به جامعه هدف پرداخت می‌شود.
کد خبر: ۹۴۲۱۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰ 20 February 2021

 

مسعود علیاری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه از اول اسفند ماه سال جاری دفترچه‌های تامین اجتماعی حذف شد، گفت: دیگر دفترچه تامین اجتماع در شعبه‌های تامین اجتماعی استان صادر و یا تعویض نمی‌شود.

وی اظهار کرد: یکی از شاخص ترین خدمات غیر حضوری حذف دفترچه از سازمان تامین اجتماعی است و تمامی بیمه شدگان می‌توانند با ارائه کد ملی به مراکز درمانی خدمات لازم را دریافت کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: با حذف دفترچه تامین اجتماعی از مراجعه ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار نفر در سال به صدور و تعویض دفترچه به مراکز تامین اجتماعی جلوگیری می‌شود.

علیاری با بیان اینکه تعداد بیمه شدگان در استان تا به امروز به بیش از ۱۸۱ هزار نفر رسیده است، تاکید کرد: ۱۸ نوع خدمت در تامین اجتماعی استان زنجان به مردم ارائه می‌شود و هر چه میزان بیمه شدگان تامین اجتماعی بیشتر باشد میزان امنیت و آسایش و رفاه اجتماعی مردم هم بهتر می‌شود.

وی با بیان اینکه استان زنجان هفت شعبه دائم هفت کارگزاری دارد و یک شعبه اقماری در استان فعالیت می‌کند، ابراز داشت: بیش از ۵۳ درصد جمعیت استان زنجان تحت پوشش چتر بیمه‌ای تامین اجتماعی هستند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: در استان زنجان بیش از ۹۵ میلیارد تومان بابت خدمت رسانی درمانی به جامعه هدف در ماه پرداخت می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار