مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، گفت:مردم نیکوکار استان زنجان به منظور کمک به آسیب دیدگان از سیل استان‌های مختلف کشور، بیش از شش میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان از طریق کمیته امداد این استان کمک کرده اند.
کد خبر: ۷۵۲۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰ 08 June 2019
هدایت صفری، مدیرکلکمیته امداد استان زنجان، گفت: کمیته امداد استان زنجان براساس رسالت ذاتی این نهاد از اولین روز‌های وقوع سیل در کشور، با برپایی پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی و اطلاع رسانی گسترده، زمینه مشارکت مردم نوع دوست این استان را برای کمک به هم وطنان آسیب دیده از سیل فراهم کرد.
 
وی با بیان اینکه مردمان نیکوکار پایتخت شور و شعور حسینی همواره در کار‌های خیر پیش قدم و پیشرو هستند، افزود: مردم نیکوکار و نوعدوست استان زنجان به منظور کمک به آسیب دیدگان از سیل استان‌های مختلف کشور، بیش از شش میلیارد و ۵۷۷ میلیون تومان از طریق کمیته امداد این استان کمک کرده اند.

صفری با اشاره به اینکه از مجموع کمک‌های جمع آوری شده برای سیل زدگان استان‌های مختلف کشور شش میلیارد و ۱۷ میلیون تومان در قالب کمک‌های غیر نقدی بوده است، ادامه داد: کمک‌های جمع آوری شده در مناطق مختلف استان زنجان بلافاصله به مناطق سیل زدۀ کشور ارسال شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان ضمن قدردانی از مشارکت مناسب خیران زنجان در برنامه‌های اجرایی این نهاد به ویژه کمک به سیل زدگان، تصریح کرد: به منظور کمک به بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل جمع آوری کمک‌های مردمی همچنان ادامه داشته و دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های خیران زنجانی هستند.

وی همچنین ادامه داد: هم استانی‌های عزیز زنجانی به منظور کمک به بازسازی مناطق سیل زده، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب این نهاد به شماره ۱۲۱۲ نزد بانک ملی شعبه بار زنجان و یا شماره گیری تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷ و یا مراجعه به سایت این نهاد به آدرس www.emdad.ir واریز کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار