عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه نمی‌دانم چرا واگذاری پرسپولیس و استقلال اینقدر کش‌دار شده با اینکه خریدار هم دارد، گفت: به اعتقاد بنده باید هرچه سریع‌تر این کار انجام شود، حالا یا خود وزارتخانه راضی نیست یا دست‌هایی در کار است.
کد خبر: ۷۴۸۲۲۴
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲ 25 May 2019
واگذاری پرسپولیس و استقلال کش‌دار شده است/ موضوع فروزان ربطی به وزیر ورزش ندارد

محمد عزیزی امروز در گفت‌وگو با فارس در مورد اینکه استیضاح وزیر ورزش در چه مرحله‌ای است، اظهار کرد: دوستان در حال صحبت هستند که جمع‌بندی این باشد که از استیضاح برگردند.

وی با بیان اینکه اگر همسر یک دروازه‌بان، خارج از مجموعه اقدامی انجام می‌دهد ربطی به وزیر ندارد که بخواهد پاسخگو باشد، گفت: هر چیزی در کشور قانونی ندارد و این فرد نیز طبق قانون فیفا یک مدت باید تنبیه و جریمه شود، موضوعی که هیچ ربطی به وزیر ندارد.

عزیزی با اشاره به اینکه نمی‌دانم چرا واگذاری پرسپولیس و استقلال اینقدر کش‌دار شده، با اینکه خریدار هم دارد، تصریح کرد: به اعتقاد بنده باید هر چه سریع‌تر این کار انجام شود، حالا یا خود وزارتخانه راضی نیست یا دست‌هایی در کار است که این کار انجام نشود.

نماینده ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی درباره اخبار منتشره مبنی بر محدود کردن حضور مربیان و بازیکنان خارجی در لیگ‌های کشور گفت: به عقیده بنده این کار درست نیست و هر چه ارتباطات ورزشی بیشتری با دنیا داشته باشیم به نفع مملکت و ورزش است.

وی تصریح کرد: اگر این کار به خاطر جلوگیری از خروج ارز بوده است، بهتر است که راهکار دیگری را در نظر بگیریم، یعنی قراردادها را به صورت ریالی ببندند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی همچنین درباره تشکیل سازمان بازرگانی نیز گفت: کمیسیون اجتماعی و صنایع موافقت کرده‌اند، ولی در دستور کار مجلس قرار داده نشد که در این رابطه باید هیأت رئیسه تصمیم‌گیری کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار