رئیس هیأت کاراته استان زنجان خبر داد
این مسابقات روز دوشنبه ۳۰ مردادماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می‌شود.
کد خبر: ۴۷۵۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶ 09 August 2017
رئیس هیأت کاراته استان زنجان با بیان اینکه کاراته‌کاهای زنجانی امسال در مسابقات مختلف قهرمانی کشور شرکت خواهند کرد، اظهار کرد: در همین راستا توجه به رده‌های سنی پایه مورد توجه هیأت کاراته استان زنجان قرار گرفته است.

وی با اشاره به برگزاری رقابت‌های انتخابی کاتای دختران و پسران رده‌های پایه ایران، گفت: این مسابقات روز دوشنبه ۳۰ مردادماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می‌شود.

رئیس هیأت کاراته استان از زنجان با بیان اینکه کاراته‌کاهای دختر و پسر زنجانی در مسابقات قهرمانی کشور در این رده سنی شرکت خواهند کرد، تصریح کرد: این مسابقات در بخش پسران در رده سنی نوجوانان، جوانان و امید برگزار می‌شود.

سهندی با اشاره به اینکه رقابت‌های انتخابی دختران نیز بعد از ظهر روز ۳۰ مردادماه در سالن شهید کبگانیان بعد از پایان رقابت‌های پسران برگزار خواهد شد، تصریح کرد: فردا مهلت پایانی ثبت‌نام کاراته‌کاها برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور در سبک‌های آزاد است.

رئیس هیأت کاراته استان زنجان با بیان اینکه رقابت‌های قهرمانی کاراته کشور در سبک‌های آزاد در رده سنی بزرگسالان برگزار خواهد شد، افزود: این مسابقات بر اساس برنامه‌ریزی در رده سنی بزرگسالان بانوان ۲۱ مردادماه و در بخش پسران ۲۷ مردادماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می‌شود.

سهندی خاطرنشان کرد: مسابقات کاراته قهرمانی کشور در سبک‌های آزاد بخش بانوان و در وزن‌های ۵۵ تا به اضافه ۷۷ کیلوگرم و در بخش مردان از وزن به اضافه منفی 55 کیلوگرم تا به اضافه ۹۲ کیلوگرم برگزار می‌شود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار