مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان خبر داد
هم اکنون استان زنجان ۲۲۰ هزارتن ذخیره گندم مازاد داردو امسال پیش بینی ما ۲۱۰ هزار تن است و در مجموع ۴۳۰ هزار تن می شود و کل مصرف استان زنجان ۱۰۰ هزار تن است و ۱۳۰ هزار تن مازاد داریم.
کد خبر: ۴۶۶۹۰۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷ 25 July 2017
رسول منصوری  به خرید گندم از کشاورزان زنجانی اشاره کرد و افزود: خرید گندم از اول خردادماه در زنجان شروع شده است و خرید گندم به قیمت یک هزار و ۳۰۰ تومان انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: با احتساب مراکز خرید تعاون روستایی امسال ۴۲ مرکز برای خرید گندم در نظر گرفته شده و  مراکز خرید گندم با ظرفیت ۳۰۰ هزار تن آماده خرید گندم از کشاورزان هستند. 

وی یاد آورشد: هم اکنون استان زنجان ۲۲۰ هزارتن ذخیره گندم مازاد داردو امسال پیش بینی ما ۲۱۰ هزار تن است و در مجموع ۴۳۰ هزار تن می شود و کل مصرف استان زنجان ۱۰۰ هزار تن است و ۱۳۰ هزار تن مازاد داریم. 

منصوری تاکید کرد: خرید گندم در استان زنجان از طریق ثبت آن‌لاین در سامانه جامع انجام می‎‌شود و در این سیستم میزان افت گندم مشخص می شود. 

منصوری تاکید کرد: معامله گندم در بورس از نظر اقتصادی به صرفه است و به دلیل کیفیت مناسب  می تواند برای تولید بیسکویت  و ماکارونی  مورد استفاده قرارگیرد.منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: