استاندار زنجان:
استاندار زنجان گفت: محرومیت زدایی و رفع مشکلات محرومین از اهداف اصلی سپاه است و خوشبختانه امروز شاهد آن هستیم بواسطه این عزیزان مناطق محروم از نعمت آب شرب پایدار بهره مند شده‌اند.
کد خبر: ۱۰۹۴۳۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲ 26 February 2023

به گزارش تابناک زنجان، محسن افشارچی شامگاه شنبه به مناسبت روز پاسدار در دیدار با فرمانده سپاه استان، گفت: پاسداران همیشه در تمام مقتضیات زمانی از نظام و انقلاب حراست کردند.

وی ابراز داشت: محرومیت زدایی و رفع مشکلات محرومین از اهداف اصلی سپاه است و خوشبختانه امروز شاهد آن هستیم بواسطه این عزیزان مناطق محروم از نعمت آب شرب پایدار بهره مند شده‌اند.

استاندار زنجان گفت: سپاه مقتدر در چهار دهه گذشته خدمات بسیار زیادی را در سطح استان زنجان انجام داده است.

افشارچی تاکید کرد: سپاه انصارالمهدی (عج) و قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) اقدامات بسیار مؤثری را در راستای آبرسانی به مناطق دورافتاده و روستاهای استان آغاز کرده‌اند که از زحمات آنان قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بحران آب نخستین دغدغه بنده در استان است و باید مشکل آب در این استان حل شود، تصریح کرد: خریداری بیمارستان مجهز توسط سپاه در زنجان و همین طور آغاز ساخت درمانگاه‌های مختلف در سطح استان برای کمک به حوزه درمان استان است.

استاندار زنجان گفت: سپاه استان زنجان همواره کمک حال ما در استانداری بوده و هر زمانی که نیاز بوده بسیجیان سلحشور برای انجام کارها حضور داشته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :